O nas

Kim jesteśmy ?

Promissum to firma która od ponad 16 lat zajmuje się rozwiązywaniem problemów ludzi związanych z matematyką. Uczymy w każdym wieku i na każdym poziomie, jednakże naszym głównym działaniem są coroczne kursy przygotowawcze do matury z matematyki. Organizujemy je w małych grupach, a o rezultatach mogą powiedzieć ludzie, którzy uczestniczyli w kursach i zdali maturę z wynikami o jakich nawet nie marzyli przychodząc na pierwsze zajęcia.

To właśnie pasja i zaangażowanie wyróżnia nas spośród grona ofert innych firm obecnych na rynku. Wiemy że to w jaki sposób realizujemy przygotowanie do matury z matematyki ma bezpośredni wpływ na wyniki jakie prezentują nasi wychowankowie.

Dlatego jeżeli zależy Ci na zmaksymalizowaniu szans na osiągnięcie wyniku o jakim marzysz – zapraszam do nas !

Kogo uczymy

  • Maturzystów którzy planują zdać maturę na poziomie podstawowym
  • Maturzystów którzy wiążą przyszłość z matematyką i zdają poziom rozszerzony
  • Gimnazjalistów, którzy chcą być gotowi na obowiązkowy test gimnazjalny z matematyki
  • Osoby borykające się z problemami związanymi ze zrozumieniem poszczególnych tematów
  • Wszystkie inne osoby, które potrzebują pomocy z matematyką

Jak widać z powyższej listy jesteśmy otwarci na każdego, kto chce otrzymać pomoc. Jeżeli Twoja sytuacja nie odpowiada żadnej z wyżej wymienionych, nie przejmuj się – skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem a na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Gdzie uczymy

  • W Izabelinie C pod Warszawą przy skrzyżowaniu ulic Siemiradzkiego i Tetmajera
  • Tam gdzie masz ochotę jeżeli macie ze znajomymi grupę minimum 7 osób

Nasza siedziba znajduje się w Izabelinie, jednakże zajęcia prowadzimy również na Bemowie, jeżeli więc jesteś z tamtych okolic, na pewno będziesz mieć bliżej niż dojeżdżać do Izabelina w sercu puszczy Kampinoskiej. Szczegóły dotyczące dojazdu i lokalizacji znajdziesz w zakładce Dojazd

Motywacja

Nie daj się zwieźć matematyka nie jest wcale trudna, jeżeli na dzień dzisiejszy masz problemy z jej zrozumieniem to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wynika to z Twojej winy. Jednak nigdy nie jest za późno żeby zmienić obecną sytuację, dlatego zapraszamy Cię serdecznie do kontaktu żeby omówić szczegóły naszej współpracy.